Samsung Mobile Kendi Kusurunu Müşteri Üzerine Yıkıyor.

Ceyhun M. |

Samsung S6 kullanıcısıyım yaklaşık 5 ay önce aldım. Geçen hafta telefonun dokunmatiği hissizleşmeye başladı. Ciddi bir darbe sıvı teması veya başka bir şey söz konusu değil sonra dokunmatik çalışmamaya başladı. Bende hemen servise götürdüm ancak 3 gün sonra 750 TL ödeme onayımı istediler. Nedenini sorduğumda, kasa ve ekran değişecek dendi ekran cam gibi en ufak bi çizik söz konusu değil. 2500 TL ödediğim telefonun durduk yere böyle büyük masraf çıkarması ve bu denli dayanıksız olması Samsung'u benim gözünde bitirmiştir.

Etiketler :

Dokunmatik Tuş Takımı Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ceyhun M.
  23 Ocak
  05:20

  Sizi seçmek gibi bi hata yaptiğim için çok pişmanim firima memluniyetiniz çok çok zayif. Herkese aynı mesajı yazıyosunuz. Sizinle irtibata geçilecektir yazıyor tamamen yalan. Bir daha Samsung ürünü kullanmak mi asla!.

 • 22 Ocak
  10:21

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr