Samsung Mobile Kaybeden Yine Müşteri!

Mesut Ç. |

Antakya Bimeks'ten almış olduğum Samsung E700 telefonumu 6 ay sonra ekranı açılmadığı için geri götürdüm. Ürünü tamir için yolladılar. Tarafıma cevap verilmediğinden mağazaya yeniden gittim. Ürünün kullanıcı hatasından dolayı ekranının kırıldığını ve garanti kapsamına girmediğini, 330
TL ücreti ödemem durumunda ürünün tamir ettirileceği bilgisi verildi. Halbuki ürün teslim alındığında hizmet talep formunda "ürün temiz" bilgisi yazılmıştı. Ürünü satana kadar "her zaman müşterinin yanındayız" diyen, sorun olduğunda "biz sadece aracıyız" diye dönüş yapan Bimeks
firmasından ve bugüne kadar herkese tavsiye ettiğim ve beyaz eşyasına kadar ürününü kullandığım "Samsung" firmasından şikayetçiyim.

Etiketler :

Ekran Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Kasım
  14:03

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr