Samsung Mobile Kapanıp Isınmaya Başladı.

Batuhan S. |

Telefonu aldığımda akıllı telefon olarak aldığım cihaz belirli bir süreden sonra kendi kendine kapanmaya ve ateş gibi ısınmaya başladı. Cihaz arıza için telefon ile yardımcı olunması için müşteri hizmetlerini aradım. Cihazı fabrika ayarlarına alın denildi, cihazı fabrika ayarlarına aldım. Cihaz yine ısınmaya devam ediyor. Isınma süresinde telefon yine kendi kendine kapanmaya devam ediyor. Cihazı teknik servise gönderdim, bu seferde genel donanım format tarzı bir şey yapıldığı yazıp belge verdiler. Bu kadar büyük bir firmanın garanti süresi bitmeden bu kadar mide bulantısı yaşatıp, markanın bu türlü yaklaşımları beni Samsung gibi bir markadan soğuttu. Bu cihaz karşılığı ödenen paranın biraz karşılığını almak isterdim. Tüketici hakem heyetine başvuruda bulundum. Eğer ki başvurum neticesi olumsuz olsa da olmasa da bir daha Samsung marka ürünleri ayıplı mal olarak göreceğim.

Etiketler :

Isınma Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Haziran
  09:21

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr