Samsung Mobile Kampanyalı Telefon Faciası!

Merve Ş. |

2014 Mayıs'ta Vodafone'dan aldığım Note 3 Neo telefonumla ilgili aldığım gün itibariyle donma, dokunmatik, güncelleme, kapanma ısınma vesaire Birçok problem yaşadım. Samsung çağrı merkezini aradım ve cihazın değişini talep ettiğimi söyledim fakat Samsung çağrı merkezi yetkilisi kişi, cihaz değişiminin mümkün olmayacağını ancak 1 yıl içinde 3 kez servise göndermem ve parça değişimi söz konusu olursa değişim talebinde bulunabileceğimi bu süre zarfında kullanacağım telefon temin edemeyeceklerini ilettiler.

10 yıldır bu markadan şaşmayan biri olarak iPhone kullananları anlıyor, sadece servis hizmetleri sebebiyle tercih edilmesi gerektiğini düşünüyor ve pişmanlık duyuyorum.

Etiketler :

Dokunmatik Tuş Takımı Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Mart
  13:41

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr