Samsung Mobile Kampanya İşlemleri Yapılmadı!

Şenay K. |

22 Kasım 2015'te kablosuz şarj aleti hediyesi için Bimeks mağazasında daha ucuz olan Samsung Note 5 cep telefonunu Espark Samsung mağazasından aldım. Fatura fotoğrafı ile internet adresinden form doldurmam söylendi. 5 gün bu işlemi yapmaya çalıştım. Sürekli yoğunluk nedeniyle işlemin tamamlanmadığı uyarısı aldım. Durumu firmanın site üzerindeki bize ulaşın bölümünden detaylı açıklayarak bildirdim. Herhangi geri dönüş yapılmadı.

Ürünü aldığım mağazaya gittim, bana müşteri hizmetleri telefonunu verdiler. Müşteri hizmetleri kampanya tarihi bittiği için işlem yapamayacağını söyledi ve yardımcı olmadı. Ben kampanya süresince yapılması gereken işlemleri yerine getirdiğim halde müşteri olarak mağdurum.

Etiketler :

Kampanya-Taksit Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şenay K.
  09 Şubat
  15:44

  Firma tarafından hiçbir çözüm bulunmamıştır. Samsung markasını tercih etmekte tereddütü olanlar, tereddüt etmeden diğer markaları seçebilirsiniz. çünkü sorunlarınıza yardımcı olunarak, çözüm bulunmuyor. Sorun sizin üzerinize bırakılıyor.

 • Şenay K.
  27 Aralık
  23:01

  Çözüm talebi için önerdiğiniz yöntemlere başvurdum. Fakat sorunum dikkate alınıp herhangi bir çözüme ulaşmadı. Bu nedenle site üzerinden şikayet bildirmek durumunda kaldım. Hala da bir çözüm için bana ulaşmış değilsiniz ve sadece çözüm bulmayan öneri adresi veriyorsunuz. Firma isminize yakışan bir çözüm yolu ve müşteri memnuniyeti maalasef göremiyoruz.

 • 21 Aralık
  16:06

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr