17 Ekim 2016

Samsung Mobile Kampanya Haricinde Tutuldum!

Ağustos ayında yeni Samsung Galaxy Note 7 aldım. Fakat telefonu aldığıma çok pişmanım. 13 Ekim 2016'da Teknosa'da Teknosa Mobil üzerinden aldığım Note 7'yi Samsung Galaxy S7 Edge ile değiştirdim. Fakat bana 173 Lira iade çeki verildi. Toplamda 236 Lira zarar ettim. Teknosa hat üzerinden değil de yeni almış gibi işlem yaptı. Bu işin cabası. Nerede kaldı sadık müşteri?

Bugün Samsung çağrı merkezi ile yaptığım görüşmede 18 Ekim'de bir kampanya başlattıklarını buna dahil olamayacağımı belirttiler. Artık Samsung'a güvenmiyorum. Kesinlikle bir daha Samsung telefon almayacağım. Ayrıca aldığım aksesuarlar da elimde kaldı. Yaşadıklarımdan dolayı Samsung ürünlerini asla bir daha kullanmayacağım.

Vedat 339 Okunma

Cevaplar

 • Vedat02 Aralık 2016

  01.12.2016 tarihinde Samsung müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşme neticesinde servis noktası yerine satıcıya teslim ettiğim Note 7 telefon için hiçbir hak iddia edemeyeceğim tarafıma bildirilmiştir. Soruyorum acaba bu konu hakkında müşterilerine gerekli açıklama Samsung tarafından yapılmış mıdır? Bir daha asla ürününün arkasında durmayan Samsung marka ürün satın almayacağım.

 • Samsung Telefon Temsilcisi16 Kasım 2016

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

 • Vedat19 Ekim 2016

  Note 7 yerine S 7 Edge değişimi yaptığım için çok pişmanım. Samsung 7 Edge çok ağır ve donuyor. Bir de işin içinde kampanya haricinde tutulmak yani erken değişim yaptığım için istifade edememek gibi bir durum var. Tavsiyem S 7 Edge beklentilerimi karşılamadı. Ayrıca Samsung aciz olduğunu da bu konuda gösterdi. Söz konusu zararı karşılayacak gibi de durmuyor. Toplamda 1239 lira zarar verdi. Dün yayına verdiğim ilan için aramadı. Kesinlikle Samsung marka ürünleri kullanmayacağım. Gerekirse yasal yollar ile hakkımı arayacağım.

 • Vedat18 Ekim 2016

  Samsung telefon aldığıma çok pişmanım. Note 7 yerine S 7 Edge alınması açıkçası arabadan inip bisiklete binmeye benziyor.

 • Vedat18 Ekim 2016

  Samsung telefon aldığıma çok pişmanım. Samsung S 7 Edge yavaş ve donma oluyor. Note 7 yerine S 7 Edge alınması açıkçası arabadan inip bisiklete binmeye benziyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön