Samsung Mobile J5 Telefon

Melike G. |

2015 9 ayında almış olduğum Samsung j5 telefonumu aldığım günden beri telefon virüs var, göstergesi yapıyor ve internete giremiyorum bunun yanı sıra makinede ısınma var dokunmatiği yavaş çalışıyor ve telefonun rehberine ekledim kişiler ve diğer programlarım kendi kendine siliniyor.

Bunun için 2016 1 ayında garantiye gönderdiler fakat telefon 20 günde elime ulaştığı gibi problem düzelmeden gönderilmiştir ve problemler yine devam ettiği için 8.3.2016 tekrar garantiye gönderildi, doğru düzgün kullanmadan 2 kez garanti serviste gönderildi ve bu telefondan hiçbir şekilde memnun kalmadım değişimini istiyorum ben kaç aydır.

Mağdur durumdayım bu markayı seçtiğim için pişman ettiler koskoca Samsung firması bunu yapıyorsa daha ne diyebilirim ki, çevreme iyi yorumlar yapmıyorum umarım biran önce problemim çözümlenir.

Etiketler :

Isınma Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Melike G.
  12 Ekim
  10:38

  Hala bir çözüme ulaşamadık,

 • 09 Mart
  17:48

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr