Samsung Mobile j2 Telefon Hata Veriyor!

Gulcin V. |

Aralık ayında Teknosa'dan Samsung j2 marka telefon aldım. Telefon aldığımız günden beri belirli aralıklarla kapanıyor ve açma kapama düğmesinden açılmıyor bataryasını çıkartıp takıldıktan sonra açılıyor. Bu sebeple 3 kere garantiye gönderdik ve her servis raporunda genel bakım yapıldı yazılım yüklendi yazıyor. Fakat telefonu alıp kullanmaya başladığımız da aynı hatayı yine yapıyor. Samsung resmen bozuk olan bir ürünü tüketicisine kullandırmaya çalışıyor. Bugün 4.sefer garantiye gönderdim yarında kaymakamlıktan tüketici haklarına şikayet edeceğim. Samsung 700 TL'ye alınan bir ürününe bile çözüm bulamıyor. Samsung aldığıma çok pişmanım. Koca şirket resmen müşteri güvenini sağlayamıyor.

Etiketler :

Kontrolsuz Açılıp Kapanma Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Mayıs
  09:35

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr