Samsung Mobile İnsanı Mağdur Ediyor.

Ersin E. |

Şubat ayında alınan j2 marka telefonum çekmiyor şebeke var görünüyor ama çekmiyor 3 kez bu nedenle teknik servise vermeme rağmen problem görülemedi program yüklendi denip geri veriliyor. Arkadaşlar sağlam telefonu kullanmak yerine neden 3, kez teknik servise göndereyim 3, kez verdiğimdi yanına not yazdım lütfen detaylı test edin diye ama yine aynı uygulama ile teslim etmek istiyorlar ben cihaz değişiminde değilim sorun olan parça değişse öpüp başıma koyacağım 4,5 kez müşteri hizmetlerini aradım hikaye sorun çözme odaklı değil sallama odaklı çalışılıyor en son müşteri hizmetlerinden daha önce teknik serviste yapılan işlemlerin dökümünü istedim böyle bir hizmetlerinin olmadığı söylendi Samsung sattığı ürünün arkasında değil.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ersin E.
  24 Ağustos
  16:55

  Bu mesajlarıda hikaye ne arayan var ne soran kore merkeze mail atıp rezilliginizi aktarmazsam bakalım merkez Samsung'tamı aynı kafa

 • 22 Ağustos
  08:45

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr