Samsung Mobile İmei Numarası Klonlanmış Telefon!

Hüseyin D. |

Orijinal faturalı garantili Samsung telefonunuzun bir gün ağda kayıtlı değil uyarısı alırsanız;
Paniğe kapılın çünkü yasal yoldan aldığınız cihazınıza çözüm aramaya başlayın. Samsung ve Bimeks sattıkları telefonun arkasında durmuyorlar.

Benim orijinal cihazımın imei numarası çoğaltılmış. Artık telefonumu tek hat üzerinden kullanabılıyorum. Bu hepimizin başına gelebilir. Art niyetli kişilerin yaptığı yanıltıcılığın faturasını bize ödetiyorlar. Telefonunuzu o numaradan başka numarayla kullanamıyorsunuz. Kesilen ceza vergisini vererek orjinal telefon alana kesiliyor. Daha da doğrusu dürüst olana oluyor.

Etiketler :

Klonlanmış Ürün Kusurlu-Arızalı Ürün Satışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hüseyin D.
  02 Haziran
  13:26

  İlçe Tüketici Hakem Heyetine veya Tüketici Mahkemesine başvurmanız gerekiyor. Burada Tüketici Hakem Heyetine mi yoksa Tüketici Mahkemesine mi başvurmanız gerektiği her sene yayımlanan alt parasal sınır ile değişiyor.

  01.01.2013 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere tüketici sorunları hakem heyetlerinin kararlarının bağlayıcı olacağına ilişkin üst veya tüketici mahkemelerinde delil olacağına ilişkin alt parasal sınır 1.191,52 TL, büyükşehir statüsünde bulunan illerde faaliyet gösteren il hakem heyetlerinin uyuşmazlıklara bakmakla görevli ve yetkili olmalarına ilişkin alt parasal sınır 3.110,58 TLolarak tespit edilmiştir.

 • Hüseyin D.
  02 Haziran
  13:20

  Hiç kimse iletişime geçmedi... ... Artık yasal yollara başvurdum. Emsal niteliğinde karar çıkacak ve ben bu cihazı değiştirecek ve bu sebeple kafası ağrıyanlara da örnek olacağım.

 • 15 Mayıs
  13:33

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr