Samsung Mobile IMEI Numarası Klonlanmış!

Ekrem Ö. |

Garantisi devam eden IMEI numarası klonlanmış ürünümün tek numara ile eşleştirmesi yapılarak kullanıma açılmıştır. Bu işlemi geçici bir çözüm olarak kabul etmeme rağmen cihazımın bu şekilde hurda olarak elimde kalmıştır. Ne satabiliyorum ne hediye edebiliyorum. Ben Samsung'u tercih ederken büyük bir firma ve her türlü ürünün arkasında diye düşünerek muadili olan daha ucuz telefonları tercih etmedim.

Şimdi BTK uygulaması böyle deyip kestirmeden gitmek yerine bir müşteri olarak benim mağduriyetimin çözülmesini talep ediyorum. Hakem Heyeti, tüketici Mahkemesi bu gibi mekanizmaları meşgul etmeden örnek bir davranış gösterip bu işlemi "yeni bir IMEI numarası" atayarak yapabilirsiniz.

Etiketler :

Klonlanmış Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Ağustos
  13:25

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr