Samsung Mobile İlgisiz Çözüm Üretemeyen Servis ve Müşteri Hizmetleri!

Özgür S. |

Daha önce buraya bir şikayette bulunmuştum. Samsung müşteri hizmetleri ertesi gün aradı sanki problemleri çözecek gibi ilgileneceğini servisi arayacağını servisin bana dönüş yapmasını sağlayacağını söyledi ama sonuç olarak koca bir hiç. Telefonum serviste sorgulamada iptal çıkıyor beni arayan bayana ulaşamıyorum servisin telefonlarına zaten hiç ulaşılamıyor 1 aydır sistemleri arızalı bahanesine sığınıyorlar.

Siz bir teknoloji firması düşünün ki kendi sistemlerini yapamıyorlar. Kısacası Samsung'a buradan diyeceğim garantili telefonumu artık yapmanızı istemiyorum yapamıyorsunuz verin biran önce o telefonu satayım belki 50 lira verirler de servisi aradığım telefon faturalarını öderim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özgür S.
  13 Nisan
  13:58

  Ben hayatımda böyle bir f irma görmedim abartısız söylüyorum 50 kere aramışımdır hala haber çözüm yok. Ben size dönücem diyorlar arayan soran yok. Çalışan müşteri hizmetleri elamanlarının hepsiyle görüştüm herhalde.

 • Özgür S.
  08 Nisan
  11:29

  Bugün itibari ile 25.03.2015 de 4. kez servise gönderdiğim telefondan hala haber yok. Bakmayın çözüm ekibimiz iletişime geçecek dediklerine iletişime geçen falan yok.

 • 06 Nisan
  16:24

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr