Samsung Mobile İki Haftalık Cihaz Sorunu!

Ebru D. |

İki hafta önce aldığım Note 4 geldiğinden beri bana arayanların ulaşmasında sıkıntı yaşatıyor. Ben arayabiliyorum ancak beni arayanlar ulaşamıyorlar. Bu nedenle bebeğimin randevusu bile kaçırdım. Aldığım yer olan Teknosa'da hattan olduğu söylendi ekstra hat aldım. O da sonuç vermeyince formatladılar. Yeni alınan telefonun garantiye gitmesini istemiyorum. Geri alınmasını istiyorum.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Satışı Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ebru D.
  01 Eylül
  13:54

  Teknik servisten gelen cevap telefonunuzda sorun yokturmus. Yalan mı soyluyoruz hala ulaşılamıyor. Telefonumu arayanlar maalesef bana ulaşamıyor

 • Ebru D.
  25 Ağustos
  18:36

  Parayla rezil olmak demek bu olsa gerek. Yeni alınan bi telefon bir haftadır tamirde olabilir mi. İlk haftadan arıza veren bir telefon ömrü ne kadar olabilir merakla bekliyorum.

 • 16 Ağustos
  15:07

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr