Samsung Mobile İki Aydır Bekletiliyorum!

Deniz Ö. |

s3 mini hakkında tüketici haklarından gelen hakem heyeti kararına göre yeni cihazla takas edilecekti fakat iki aydır bekliyorum. Yetkili servise evraklarımı verdim onlar merkezden onay gelecek diyorlar, merkezi arıyorum teknik servise gidin diyorlar. Lütfen artık yardımcı olun bilen bir yetkili dönsün bana gerçekten çok sıkıldım.

Etiketler :

Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Deniz Ö.
  27 Haziran
  01:37

  Daha önce almış olduğum Samsung s3 mini cihazımla ilgili tüketici haklarından hakem heyeti kararım geldi ve ben iki aydır yeni cihaz teslimi bekliyorum teknik servise verdim evraklarımı merkezden onay gelicek diyorlar merkezi arıyorum teknik servise gidin dediler lütfen bana yardımcı olacak işini bilen birisi dönsün lütfen 2 aydır bekliyorum. Samsung un mağduriyetimi gidereceğini biliyorum yardım bekliyorum saygılar

 • 26 Haziran
  10:52

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr