Samsung Mobile İki Ayda Kopyalanan Numara!

Özlem Ç. |

Samsung A5 telefon aldım ama daha iki ay kullanmadan numarası kopyalandı, tüketici haklarına başvurmamı söylediler, başvurdum ayıplı mal değişim kararı verdi ve ben evraklarımı telefonu her şeyi teslim ettim ve sürekli aradım halde yardımcı olmuyorsunuz, tak etti artık.

Ürünlerinize sahip çıkın, sadece para öderken sahip çıkmayın ayıplı malınıza sahip çıkın, bu ihmalinizi giderin, 2 aydır sizin gibi dünya çapında bir markanın yüzünden mağdurum.

Buna hakkınız yok defalarca şikayet formu doldurdum. Ayrıca müşteri hizmeti veren kişiler hiçbir şekilde yardımcı olunmuyor. Birkaç cümle ezberlemişler sadece onu söylüyorlar, müşteri memnuniyeti diyorsunuz, kesinlikle bir daha asla.

Etiketler :

Klonlanmış Ürün Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Ocak
  09:00

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr