Samsung Mobile İade Veya Değişim Hakkım Olduğu Halde Israrla Etmiyorlar!

Ayşe B. |

12.02.2016 tarihinde aldığım Edge plus cihazım arızalandı ve servise verdim şu an tamir ediliyor 6 ay geçmediği için iade hakkım olmasına rağmen başlarından savıyorlar öyle bir şey yok diyorlar. 6502. kanunun 10. maddesine göre iade veya değişim hakkım bulunmaktadır. Gereği yapılmaz ise tüketici haklarına başvuracağım Samsung firmasına güvenerek aldığım cihaz elimde kalacak.

Etiketler :

Ürün Değişim Ürün İade

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ayşe B.
  09 Ağustos
  23:52

  Evet ısrarla tamirini yaptınız teslim aldım cihazı ekranda sorun olmadığı halde ekran da değişmiş şimdi eskisine göre beyazı falan berbat gösteriyor pembemsimi diyeyim yeşilimsimi diyeyim değişik işte berbat ettiler cihazı bir sorunu çözüp diğer sorunu çıkardılar şimdi servise vereceğim bir daha bozuldugunda direk mahkemeye başvuracağım para iadesi için.

 • 08 Ağustos
  12:51

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr