Samsung Mobile İade Sorunsalı!

Faruk Y. |

09.02.2016 tarihinde Buyaka' dan almış olduğum Samsung Galaxy a5 2016 serisi telefonumun CD kart ve sim kartı görmediğini fark edince hemen servise götürdüm servis yazılımsal bir hata dedi ve yapıp aynı gün içinde telefonumu geri verdi.

Sonrasın da telefonumun döndüğünü ne geri tuşunun basmadığını fark ettim tekrardan 24.02.2016 tarihinde ikinci kere servise bıraktım, bu sefer kesin olarak değişimini istedim fakat sonrasında öğrendim ki bu işlem çok uzun bir zaman alıyor ve ben bu talebimi para iadesi olarak değiştirdim.

Müşteri hizmetlerini aradım servise bıraktıktan iki gün sonra bu şekilde değiştirdiklerini mail attıklarını ve kayıt açtıklarını söylediler, ürünün değişimi olursa para iadesinde sorun çıkarmazlar dendi. Bende servisi aradım, müşteri hizmetlerimi aradığımı bu şekilde para iadesi olarak değiştirdiğimi söyledim ama serviste görünen hala değişimdi..

Etiketler :

Ürün İade Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Faruk Y.
  08 Mart
  09:54

  Samsung müşteri hizmetleri beni oyaladı 11. gün telefonum servise geldiğinde bana gidin telefonunuzu servisten alın denildi ben telefonumu almak istemediğimi para iadesi istediğimi kayıtlarım olduğunu ses kayıtlarımı olduğunu söylesem de telefonunuz gelmiştir Yapacak bir şeylerinin olmadığını söylüyor sadece grup yöneticiyle görüştüm bizzat benim problemimi kendi çözeceğini söylese de beni başka birine arattırıp Yapacak bir şeylerinin olmadığını söylettiriyorlar Hamza bey bana geri dönüş yapmıyor. Sadece işleri beni başlarından sağmak mış gibi en güzel yaptıkları iş bu ben para iademi hakkım olarak geri almak istiyorum.

 • Faruk Y.
  07 Mart
  22:35

  4447711 hiçbir sorunumu çözememekle beraber bir de yalancı durumununa düşürüyorlar. İlgi sıfır sorunumu araştırdıklarını söylüyorlar ama aslında hiç ilgilendikleri bile yok.

 • 07 Mart
  14:21

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr