Samsung Mobile Hüsrana Uğrattı!

Şükrü K. |

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki Samsung beni hüsrana uğrattı servis anlayışı sıfır (0) 15 gün önce almış olduğum Samsung'un son model cep telefonu Galaxy S6 arıza verdi, orta home tuşu bastığım zaman çatır çutur ses çıkartıyor. Acaba hepsimi böyle diyerek de Samsung satış mağazasından diğer cihazlara da baktım fakat hiç öyle bir ses duyamadım. Bunun dışında cihaza yüklediğim Whatsapp vb.. Sosyal medya kullanımında cihaz adeta yanmaya başlıyor ve patlayacağından korkuyorum, sıcaklık belirli dereceye ulaştığı zaman cihaz donuyor ekran çalışmıyor ve cihaz kendini kapatıyor, 2 kez servise bunları aktarmama rağmen cihazda herhangi sorunun olmadı söylenip cihaza yazılım atılıp gönderiliyor.

Etiketler :

Kontrolsuz Açılıp Kapanma Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Nisan
  09:13

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr