22 Ağustos 2016

Samsung Mobile Her Şey Ürünü Satana Kadar...

Cep telefonum 2015 yılı içerisinde Samsung servisinde 1 kez 2016 yılı içerisinde 2 kez mekanik parça değişimi gördü. Genel Samsung merkezi para iadesi hakkımın olduğunu söylerken servis böyle bir uygulamanın olmadığını söylüyor, servise göre 1 takvim yılı içerisinde 3 kez mekanik parça değişimi olması gerekiyormuş yani 2015'de 1 kez değişdi ise 2016'da 2 kere değişmesi anlam ifade etmiyormuş. 2016'da toplam 3 kez değişmesi gerekiyormuş. Demek ki 2015 Aralık 30'unda serviste takılan parçanın garanti süresi 1 günlük.

Ocak 2016'da bitiyor. Kendi servisi ve kendi merkezi ile ayrı ayrı görüştüğümde hepsinden alakasız bilgi aldım olabildiğince işi yokuşa sürüyorlar para iadesi yapmamak için. Servise genel merkezin para iadesi hakkımın olduğunu söylediğini söylediğimde "size yanlış bilgi vermişler genel merkezden" gibi saçma bir cevap aldım, bir şirket bu kadar kopuk ve prensipsiz olabilirdi.

Ömer 126 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi22 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön