Samsung Mobile Hatasını Kabul Edip Telefonu Değiştirmiyor.

Saadet T. |

Bir önceki şikayetimde Türk Telekom 'dan bahsettim ama en büyük neden Samsung' dur? Türk Telekom aracılığı ile Samsung model bir cihaz aldım fakat cihaz ilk aldığım günden beridir, hatalı sürekli sim kart çıkarıldı hatası veriyor.

Bayi telefonu Samsung servise gönderiyor fakat servis telefonda sıkıntı yoktur sim kart kontrol edilsin diye geri gönderiyor dendiği için defalarca hat değiştirildi ama bayide çalışan kişi dahi gördü telefonun kendisi arızalı çok mağdurum ikinci faturam gelecek neredeyse ben telefonu kullanamadım bile ama Samsung hatasını kabul edip cihazı değiştirmiyor.

Türk Telekom' da hatalı cihazı değişmesi için çaba göstermiyor bir de üzerine iptal etmiyor, gerçekten çok mağdurum gerçekten lütfen yardım edin telefon ayda neden 3. kez servise gitti ama kabul etmiyorlar ne olur yardım edin. Elimde resimler var fakat gönderemiyorum buradan.

Etiketler :

Sinyal Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Haziran
  13:35

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr