Samsung Mobile Hatalı Ürün ve Teknik Servis!

Zehra G. |

Temmuz 2015 ayında Samsung cep telefonu aldım 15 günlük telefonda kullanım esnasında teknik bir sorun olarak telefonu kullanılmaz sorunuyla karşılaştım hemen 18.08.2015 tarihinde ilgili servisine teslim ettim fakat telefonumdan hiçbir gelişme olmadı hem telefonsuz kaldım hem peşin ödediğim cihazla ilgili çok büyük kuruluş olmasına rağmen mağduriyetim giderilmedi. Telefon alıyor iken bile Samsung tercih etmem en büyük sebep müşteri memnuniyeti 've teknik servisin olmasıydı ne yazık ki teknik servis çok ilgisiz ve ürünün arkasında olmadığını yaşayarak öğrendim.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Satışı Yetkili Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zehra G.
  21 Eylül
  16:59

  Merhaba
  Temmuz 2015 ayında Samsung cep telefonu aldım 15 günlük telefonda kullanım esnasında teknik bir sorun olarak telefonu kullanılmaz sorunuyla karşılaştım hemen 18.08.2015 tarihinde ilgili servisine teslim ettim fakat telefonumdan hiçbir gelişme olmadı hem tellefonsuz kaldım hem peşin ödediğim cihazla ilgili çok büyük kuruluş olmasına rağmen mağduriyetim giderilmedi telefon alıyor iken bile Samsung tercih etmem en büyük sebep müşteri memnuniyeti 've teknik servisin olmasıydı ne yazık ki teknik servis çok ilgisizz 've ürünün arkasında olmadığını yaşayarak öğrendim sıkatımın siz yetkililer tarafından değerlendirilmesi 've tarafıma dönüş yapılması konusunda desteklerinizi bekliyorum

 • 21 Eylül
  16:34

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr