Samsung Mobile Hatalı Telefonlarının Arkasında Durmayan Firma!

Esra P. |

2 adet aynı model j serisinden Samsung cep telefonu aldık, ikisi de bozuk çıktı. Telefonlarda ciddi bir ses problemi var, karşı tarafın sesi gelmiyor. İlk telefonu satın aldıktan 2 ay sonra Samsung yetkili servisine götürdük, hatta servise değiştirilmesi talebimizi ilettik, ilk 1 ay içerisinde getirseydiniz değişim olurdu denildi. Servise gitti geldi halen aynı. İkincisini ise 1 ay dolmadan servise götürdük, değişim olacağı iletilmişti dedik lakin yine gönderdiler yine aynı telefonu elimize verdiler değişen bir şey olmadı. Yeni alınmış 2 telefon resmen elimize patladı. Samsung gibi büyük bir firmanın hatasının arkasında durmaması bizi çok şaşırttı. Bundan sonra asla Samsung cep telefonu almayı düşünmüyoruz. Yazıklar olsun diyorum.

Etiketler :

Hoparlör - Ses Çıkışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Mayıs
  14:49

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr