Samsung Mobile Güncellenme Hizmeti Üründen Bağımsız Düşünülemez.

Mahir D. |

Android işletim sistemi güncelleme olmadığı sürece bir hiçtir. Çünkü her yeni gelen güncelleme bir önceki sürümün bir açığını kapatır. Alıcı bunun sağlıklı bir şekilde sürdürüleceğine ancak ve ancak marka değerleri üzerinden karar verebilir. Bizde böyle yaptık Samsung Note 3 alırken. Lakin Rusya bile Ocak ayında Note 3 cihazlara en son Android sürümünü yayınlarken, temmuz ayı itibari ile Türkiye'de henüz yayımlanmadı.

Bu cihazın 3'te 1 fiyatına satılan cihazlar güncelleme alırken bu cihaz henüz alamadı. Bu kadar geç güncellemeye kavuştuğumuzda elimize ne geçecek? Bir hiç, çünkü artık zaman geçmiş sistemin yeni sürümleri piyasaya sürülmüş olacak. Bir daha kapısından geçmem Samsung'un.

Etiketler :

Güncelleme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Temmuz
  10:16

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr