Samsung Mobile Güncelleme ve Servis Sorunu...

Mehmet Ceyhun T. |

1,5 senedir çok severek kullandığım Samsung Note 4 cihazım, geçen gün gelen son güncellemesi ile çöpe dönme rezaleti.

Cihazımı güncelledikten sonra; Kendi kendine açılıp kapanmaya, batarya göstergesinin tutarsız bir şekilde kah %80, kah %5 gibi rakamlar göstermeye başlamıştı. Cihazımı şarja takılıyken sorunsuz bir şekilde kullanırken, şarjdan çıkarttığım an anlattığım sorunlar baş göstermekteydi.

Böyle şeyler olabileceğini (aslında olmaması gerekir ya neyse) serviste ufak bir müdahale ile düzeltilebileceğini düşündüm ve ekmen yetkili Samsung servisine cihazımı teslim ettim. Formun üzerinde ne takip numarası ne de ulaşılabilir bir telefon numarası bulunmamaktaydı.

Kısacası şu an telefonumun durumu hakkında bir bilgim yok. Ne zaman teslim edileceği hakkında bir bilgim yok. Artık amatörlere para kazandırmak istemiyorum.

Etiketler :

Güncelleme Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Mayıs
  17:27

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr