Samsung Mobile Güncelleme Sorunu.

Mert Ş. |

Her seferinde amiral gemisi diye çıkardığınız Note serilerinin 4.cüsüne yani Note 4'e hangi mantık ve gerekçe ile Nougat sürümü verilmez anlamıyorum. Aradığımda müşteri hizmetlerini gelip gelmeyeceği konusunda bile bilgi veremeyecek kadar sığ bir hizmetiniz var. Ürünleri satana kadar yapmadığınız şey yok sattıktan sonra yaptığınız hiçbir şey yok. Marshmallow güncellemesini bile General Mobile sizden önce aldı, tıpkı nougat güncellemesini aldığı gibi ama görünen o ki bu kadar kullanıcının bedduası Note 7 heyecanınızı hayallerinizi suya düşürdü. Temennim şu ki o kadar para döküp zamanında aldığımız bu seriye de bu güncelleme gelir. Sonuçta işletim sistemi ve donanım olarak segmentinde hatırı sayılır bir model.

Etiketler :

Güncelleme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Kasım
  15:36

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr