Samsung Mobile Gorilla Glass Fiyaskosu!

Ayşe Yıldız U. |

İki hafta önce Samsung Note 5 telefonu aldım. Bu teli almamın başlıca nedeni gorilla glass özelliği olmasıydı hatta ne olur ne olmaz diye kırılmaz camda taktırdım. Arkadaşlarım dalga geçti bu telde gorilla glass var neden ek masraf yaptın diye. Dün telefonu pantolonumun ön cebine koydum (cebim boştu) yaklaşık bir 15-20 dk cebimde kaldı ve çıkarttığımda gördüğüm sahne telefonun camından kalem yerinden başlayıp kulağımıza gelen hoparlör kısmına kadar kocaman bir çatlak. İşin ilginç yanı kırılmaz camda en ufacık bir çizik dahi yokken telefondaki gorilla cam nasıl bu hale geldi. Şok oldum. Hiçbir yere çarpmamış hiçbir darbeye maruz kalmamıştı telefon. Samsung'un teknik servisini arayıp durumu anlattığımda kullanıcı hatası dediler ve yeni cam bedelinin 650 TL olduğunu söylediler. Adı üzerinde "cep" telefonunu "cebime" koyduğum için bu sorunla karşılaşıp nasıl kullanıcı hatası olabiliyor?

Etiketler :

Ekran Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Nisan
  11:27

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr