Samsung Mobile Glaxy S4 Mağdurum!

Aslı Ö. |

Yaklaşık 2 ay önce Ankara Yalçıner iletişim Avea bayiinden aldığım Samsung Galaxy s4 ı9500 telefonumu aşırı ısınma, kendiliğinden kapanma, ekran kararması ve donması şikayetiyle geri götürdüm ve değişim talebinde bulundum. Telefonu Başarı Teknik Servise gönderdiler,1 hafta bekledikten sonra sorunun şarj cihazında olduğu, mekanik parçanın değiştirildiği, onarımın tamamlandığı söylendi. Telefonu 2 gün önce aldım şikayetler giderilmediği gibi bir de yavaşlama sorunu ortaya çıktı. Teknik servis hem gereksiz süre bekletti hem de çözüm bulunmadı. Samsung yetkili servisi aradım 4 kez mekanik parça değişimi yapılmadan değişim yapılmıyor dedi. Telefonun değiştirilmesini ya da iade alınmasını istiyorum

Etiketler :

Isınma Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Mart
  11:47

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz,

  Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 23 Mart
  15:29

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr