Samsung Mobile Gear Sm-R7500 Beyaz Saatin Kordonu Sararmaya Başladı!

Ahmet Meltem G. |

14.07.2015 tarihinde almış olduğum Gear SM-R7500 beyaz model saatimin kordonu daha 1 ay bile olmadan sararmaya başladı. Saatimi değişimi olması için garantiye gönderdim fakat bu sararma kullanıcı hatasıymış ve ücretli değişim olabilirmiş diye bana 10 gün sonra dönüş yaptılar. Bu şekilde bir kararı neye dayanarak veriyorlar anlamıyorum. Saati nasıl kullanacakmışız acaba güneşli havalarda takmayınız sararır sadece gece takınız sararmaz eliniz terlemesin sararır falan diye mi kullanacağız? Samsung bu konuda müşteri memnuniyetine ve kusurlu mal sattığına önem vermemiştir. Bu saatten sonra değil Samsung marka ürün almak yanından bile geçeceğimi düşünmüyorum yazıklar olsun Samsung.

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Ağustos
  15:22

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr