Samsung Mobile Garantiye Tamire Gitti Şebekesi Sorunlu Geldi!

İbrahim B. |

8.11.2014 tarihinde Avea'dan Galaxy Alpha telefon aldım. 4 ay sorunsuz bir şekilde kullandım. Titiz bir telefon kullanıcısıyım. Telefonuma kapak ve jelatinini Avea bayisinde telefonu alır almaz taktırdım. Geçen hafta ekranın sol üst köşesinde dokunmatiğin tam algılamadığını fark ettim. Tabi hemen bir test programı indirdim ve denedim. Algılamadığı noktalar vardı.

Adana Destek Bilişime gönderdim. LCD değişmiş gönderdiler. Daha önceden 720p ile izlediğim videolar artık 240p de bile duraklıyor. İndirmeler çok kötü. Eskiden böyle değildi. Yaptığım her şey aynı sadece tel garantiye gitti ve geldiğinde hemen fark ettim sorunu. Şebeke modu değişmiyor bile. Keşke göndermeseydim. Servisinizden şikayetçiyim.

Etiketler :

Dokunmatik Tuş Takımı Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Mart
  09:24

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr