Samsung Mobile Garantiden Kayıt Dışı IMEI Cihaz Verilmesi!

Zafer Ç. |

Galaxy s4 active telefonumu ses ve görüntü sorunu ile Malatya teknik servise götürdüm. Tamir olmayacağını yenisi ile garantiden değişeceğini beyan etti. 4 gün içerisinde rengi değişmiş yeni telefonum geldi. Bugün 35**********47 imei No'lu cihaz kayıt dışı olduğu için 13/08/2015 tarihinde kullanım dışı kalacaktır. Lütfen satın aldığınız yere başvurunuz diye mesaj geldi.

Müşteri hizmetleri arayıp durumu bildirdim. Sistemde cihazın değiştiği görünmediğini servisim ile görüşmem gerektiğini söyledi. Müşteri temsilcisi ile 30 dakikalık konuşmam sonucunda şikayet oluşturduk. Bu şikayetin altına Samsung otomatik cevap yazma. Sorunu çöz servis illegal bir iş yapıyor ben bildiriyorum. Samsung'un umurumda değil.

Etiketler :

Klonlanmış Ürün Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Haziran
  10:38

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr