26 Ekim 2016

Samsung Mobile Garanti Yönetmeliğini Uygulayan Yok!

03/10/2016'da servise tamir edilmesi için teslim ettiğim S7 Edge telefonum tamir olmadığından 13/10/2016 tarihinde değişim sürecine girmiştir.
1-) Yasanın emrettiği ilk 10 günlük tamir süresi sonunda müşteriye muadil ürün verilmesi şartı yerine getirilmemiştir.
2-) Bugün teslimden itibaren 20 iş günü dolmasına rağmen ne yeni ürün teslimi ne de ürün bedeli iadesi için kimse bilgi vermediği gibi muhatap da bulamıyoruz.
3-) Samsung firması bu ülkenin yasalarına tabii değil mi? Müşteri hizmetleri ısrarla değişim sürecinin 20 iş gününe dahil olmadığını belirtiyor.
4-) Değişim kararı verilmiş bir cihaz neden teslim edilip müşterinin mağduriyeti giderilmez ki?
5-) 20 iş gününün sonunda yaşanılan süreci önce İstanbul. Gtb.gov.tr Ticaret İl Müdürlüğüne bildireceğim. Sonra da tüm medya organlarında Samsung firmasının yasaları nasıl hiçe saydığını ve müşterisini nasıl mağdur ettiğini...

Zafer 258 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi16 Aralık 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

  • Zafer25 Ekim 2016

    Firma sonunda çığlığımı duydu biraz önce servisten arayıp telefon geldi dediler hayırlısı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön