Samsung Mobile Garanti Sorunu.

Kadir P. |

Garanti kapsamında olmasına rağmen Samsung s5 cep telefonum su geçirme sonucu garanti dışı dediler. Lakin bu model telefonlar su ve toza dayanıklı olması sebebiyle almıştım. Kartal semtinde bulunan KVK teknik servisteki çalışan sorumlu personel bana tüketici haklarına başvurun, zaten sizi haklı bulur deyip, benimle olan diyaloğunu kesti.

Etiketler :

Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kadir P.
  28 Eylül
  15:39

  Garanti kapsamında olmasına rağmen Samsung s5 cep telefonum su geçilme sonucu garanti dışı dediler. Lakin bu model telefonlar su ve toza dayanıklı olması sebebiyle almıştım. Kartal semtinde bulunan KVK teknik servisteki çalışan sorumlu personel bana tüketici haklarına baş vurun, zaten sizi Halklı bulur deyip, benimle olan diyalogunu kesti. KVK garantili telefonları Alırken bir kez daha düşünün. Derim

 • 22 Eylül
  15:09

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr