Samsung Mobile Garanti Kapsamı.....

Bekir C. |

S4 model telefonu Eskişehir Sivrihisar Servisine kilitlenmesi sebebiyle bıraktım. Kartının değişmesi gerektiğini, ürün kasasındaki ufak bir hasar sebebiyle garantiye girmediğini söylediler, 750 TL fiyat bildirdiler. O çatlak olmadan da telefon devamlı kilitleniyordu, başka telefonum olmadığı için servise götüremedim. Samsung telefonlarının kilitlenme probleminin artık bu markanın kronik bir sorunu olduğunu buradaki şikayetleri de okuyunca anlamak zor olmuyor. Samsung'a yazdığım maile geri dönüş olarak, garantiye girmeyen durum halinde önce o durum garanti dışı ortadan kaldırılır sonra arızayla ilgili işlem yapılır denilmiş. Kasanın yenilenmesini istemiyorum, sadece şikayetimin sebebi olan kart garanti kapsamında değiştirilsin. Gerekirse Hakem Heyeti, sosyal medya ortamlarını da kullanıp bu talebimi dile getireceğim.

Etiketler :

Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Şubat
  14:57

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr