09 Kasım 2015

Samsung Mobile Galaxy Tab S 10.5 Wifi (Sm-T800) Güncelleme Gelmiyor!

Sm-t800 için 8 ay önce tüm dünyada başlanan 5.0.2 güncelleme Türkiye haricinde ismini dahi duymadığımız ülkelerde aylar önce yapıldı.

İnsanların farklı cihazlarda Android 6 güncellemesi yapılıp yapılmayacağını tartıştığı bu günlerde güncel bir tablet almış olmamıza rağmen aylardır güncelleme bekliyoruz. Sanırım Samsung Türkiye'yi güncelleme konusunda unuttu ve biz şanssız Galaxy Tab S müşterileri de Android 4'te takılıp kaldık.

Forumlarda da bir çok insanın bu durumdan şikayetçi olduğunu görüyorum. Samsung Türkiye'nin bu konuda acil bir aksiyon alması gerekli.

Evren 423 Okunma

Cevaplar

  • Evren16 Kasım 2015

    Çözüm merkezi irtibata geçecek denmiş fakat 1 haftadır kimse aramayınca ben 4447711'i aradım. Tek söylenen şu an güncelleme söz konusu değil, beklemeniz gerekiyor. Neden sadece Türkiye güncelleme almadığı konusunda bilgi verilmesi için talepte bulundum. Birinin arayıp bilgi vereceği konusunda çok bir umudum yok. Eşimize dostumuza tablet alırken bu tecrübemizi göz önünde bulundurup ona göre seçimimizi yapacağız artık.

  • Evren11 Kasım 2015

    Henüz irtibata geçilmedi.

  • Samsung Telefon Temsilcisi09 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön