Samsung Mobile Galaxy S7 Edge Home Tuşunda Siyah Leke!

Miraç Ç. |

Telefonu aldığım ilk günden beri spigen marka kılıf ve ekran koruyucu ile kullanıyorum. Çizilmemesi için özel çaba sarf ediyorum. Fakat geçen ay telefonumun home butonun da 1 mm'lik ufak siyah bir leke oluşmaya başladı. İlk zamanlar fazla önemsemedim fakat 1 ay sonra siyah leke 4 mm'ye kadar çıktı. İnternetten araştırdım ve S7 ve S7 Edge'nin home tuşunun çok kolay çizilebildiği veya lekelenme yapabildiğini öğrendim. 3200 TL verdiğim bir telefonu üstelik bu kadar da özene bezene koruyup kolladığım telefonun home butonunun giderek deforme olması beni ciddi derecede rahatsız ediyor. Bu sebepten ötürü telefonumun yenisiyle değişimini eğer bu mümkün değilse para iadesi talep ediyorum.

Etiketler :

Dokunmatik Tuş Takımı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Miraç Ç.
  19 Kasım
  14:45

  Kaç ay oldu geri dönüş yapılmadı. Zaten telefonu da sattım. Sizin müşterilerinize bakış açınızı değiştirmeniz lazım. Samsung Türkiye yurt dışındaki bayilerinden tamamen farklı bir zihniyette çalışıyor. Yazıklar olsun.

 • Miraç Ç.
  02 Ağustos
  20:11

  Hala arayacaksınız güya.

 • Miraç Ç.
  01 Ağustos
  15:48

  Bugün geri dönüş yapılırsa benim açımdan daha iyi olur. Normalde mesai saatleri içinde müsait değilim. (Bugün hariç)

 • 01 Ağustos
  14:30

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr