Samsung Mobile Galaxy S5 Telefonun Su Geçirmesi!

Nilüfer S. |

Suya dayanıklı olarak pazarlanan, kullanıcı kılavuzunda "1 mt derinlikte 30 dk'a kadar su geçirmediği" belirtilen Galaxy s5 telefonum, tüm kapakları kapalıyken 50 cm'yi bulmayan durgun suda 1 dk bile beklemediği halde su geçirdi, kurulayıp kapağını açtığımda içi su doluydu. Bozulan telefonu servise götürdüğümde "su geçirmezlik" diye bir özelliği olmadığını iddia ettiler, ısrarla servise gönderdim. Servis "telefon ıslak, garanti dışı" diyerek bakmadan geri gönderdi. Müşteri hizmetleri ile görüştüm "servis ne derse odur" dan öteye geçemediler. Yine ıp67 sınıflandırmasından habersiz, "yanlış kullanım garanti dışıdır" dediler. Kılavuzu gönderip açıklama istedim, cevap vermediler.

Etiketler :

Kasa-Panel Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nilüfer S.
  17 Eylül
  13:10

  Güncelleme: Samsung görünürde buradan ilgileniyormuş gibi yapsa da, yine hiçbir sorumluluk almadı, tamir karşılığı 550 TL fatura çıkardı. Telefonumu gidip yetkili olmayan bir tamircide yaptırmak zorunda kaldım. Şimdiye kadar her cihazım Samsung markaydı, bundan sonra hiçbiri olmayacak.

 • 28 Temmuz
  16:55

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr