Samsung Mobile Galaxy S4'e Gelen Yazılım Güncellemesi Sonrası Açılmadı!

Osman E. |

Samsung s4 nereden aldıysam... 13/07/2015 tarihinde Antalya'da bulunan sözüm ona teknik servise götürdüm karşıya ses gitmiyor ve rehber geç açılıyor hatasını yazılım yüklemesiyle giderdiler gidermez olsalardı daha iyi olacaktı. 08/08/2015 tarihinde cihaz güncelleme aldı ve bir daha açılmadı tekrardan sözüm ona teknik servise götürdüm. Cihaz yazılım atılmış yazılım ücreti 70 TL (Anakart değişimi gerekli olursa 750 TL) bunu bulmuşlar garanti kapsamında olan cihazımı önüme gelen birine yazılım attırmışım (Beni saf yerine koyuyorlar) önceki (yazılım yüklendi) arıza fişini götürdüm bunu siz yaptınız diye ama oradan çıktıktan sonra ben geri zekalıyım onlara göre başka bir yerde yazılım attırmışım.

Etiketler :

Güncelleme Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Osman E.
  10 Eylül
  14:53

  Samsun Destekmi desem köstekmi desem beni Ankara'da başka bir teknik servise yönlendirdi oradaki teknik servisde başka bir teknik servisin verdiği kararı bozamazmış. Ben 13/07/2015 tarihinde Antalya'da bulunan teknik servisin Arızaya istinaden yazılım yüklemesi yaptığını ve 08/08/2015 tarihinde cihaz güncelleme aldı ve bir daha açılmadı ve cevaben kaçak yazılım yüklemişsiniz diyorlar ve bu yazılımı yükleyen önceki raporda belirtildiği üzere kendileri yaptılar bunu neden anlatamıyorum ve neden böyle bir hatadan dolayı cihazım garanti dışı kalıyor bana yazılım yüklemesi için onay bile almadılar ve ne yüklediklerinide bilmiyorum

 • Osman E.
  04 Eylül
  10:59

  Hala kimse aramadı

 • Osman E.
  03 Eylül
  00:41

  İki hafta oldu hala arayan yok Samsung ile 3-4 defa görüştüm tiye alınmadı

 • Osman E.
  29 Ağustos
  11:03

  Bir hafta oldu arauan soram yok

 • Osman E.
  26 Ağustos
  18:10

  Hala arayan soran yok

 • Osman E.
  24 Ağustos
  13:19

  Hala arayan soran yok
  4447711 No.lu telefondan bildirdim sallama bir cevap aldım beni arayacaklarmış mış mış

 • 22 Ağustos
  15:03

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr