Samsung Mobile Galaxy S4 Şarj Etmeyip Yuva Bağlandı Hatası!

Emir Ö. |

Her zamanki gibi şarj ediyordum gece yatmadan sabah kalktığımda şarj olmuştu akşama doğru tekrar şarja takacaktım baktım şarj olmadı. Şimdi benim bir sürü banka hesaplarım var bir sürü uygulamalarım işlerim var aramalarım var takip etmem gereken işler var. Samsung en iyisidir diye Samsung alıyoruz ama şu duruma bak. Bu sorun sadece bende yok uzun süredir gelen bir sorun ya açıklama yapın ya da bir şeyler yapın moderatöre bağlamayın otomatik. Yazdıklarımızı okuyun dikkate alınız lütfen sizden ricam çünkü yavaş yavaş müşteri kaybetmeye başlayacaksınız. Ben bile artık bir sonraki telefon Samsung olmayacak sanırım diyorum. Lütfen daha dikkatli olun. Biraz daha müşteri ilişkisi.

Etiketler :

Batarya Soket ve Girişler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Temmuz
  10:37

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr