Samsung Mobile Galaxy S4 Mini Ekranı Karardı!

Seda Ç. |

20 ay önce Vodafone yetkili bayisinden 20 ay önce Galaxy S4 Mini marka telefonumu taahhütle aldım. Yaklaşık 1.5 ay önce ekranımın sağ üst köşesinden ekran kararması başladı ve giderek ekranın ortasına kadar geldi. Garanti sürem bitmeden Ankara Sincan da bulunan Samsung yetkili servisine götürdüğümde sırf ekran çerçevesinde çizik olduğu için garantiden faydalanamayacağımı söylediler. Üstelik arıza durumu panel arızası olup benim hiçbir suçum olmadığı halde mağduriyetim giderilmiyor. Buradan Samsung yetkililerine sesleniyorum. Telefonlarımızı pamuklara mı sarmak gerekiyor? Samsung'u ciddi müşteri memnuniyetine önem veren firma olarak bilirdim maalesef çok yanılmışım.

Etiketler :

Ekran Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Seda Ç.
  29 Ocak
  13:54

  Az önce Samsung şikayet çözüm merkezi aradı. Ekran çerçevemde çizik olduğu için panel arızasını gideremeyeceklerini belirttiler. Garanti den faydalanamayacağı a dair belge istediğimde vermeyeceklerini söylediler. Bu durumun peşini asla bırakmayacağım üzülerek söylüyorum samsug gibi bir firma maalesef müşterisinin ve kendi markasının arkasında durmuyor. Mahkeme de hakkımı sonuna kadar arayacağım... .

 • 25 Ocak
  10:40

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr