19 Şubat 2016

Samsung Mobile Galaxy S4 Çözülemeyen Sorun...

Telefonum garantisinin bitmesine 1 yıl kala görüşmelerim sırasında karşı tarafa sesim iletilmemeye başlamıştı. Yani ben karşı tarafın sesini kesintisiz olarak duyabiliyorken, karşı taraf beni duyamıyordu. Kullandığım hattan olduğunu düşünüp servise yollamadım. Kullandığım operatörü değiştirdiğimde sorumun düzelmediğini fark edince telefonu mu servise yolladım. 2 gün sonra mikrofon ile ilgili bir parça değiştirilip, sorunun düzeldiği tarafıma iletildi. Ancak sorun hiçbir şekilde düzelmedi. Yaklaşık 3 hafta sonra tekrar servise yolladım. Aynı parça bire bir olarak tekrar değiştirilip telefon tarafıma verildi. Telefonda yine düzelme belirtisi yok, üstelik şimdi durup dururken ısınmaya başladı. Telefonumu tekrar servise yollamak durumunda kaldım 3. gidişimde çok komik bir şekilde ''hattandır'' cevabını aldım. Telefonun garantisi bitti. Problemimi hiçbir şekilde çözemediler.

Ozan 417 Okunma

Cevaplar

  • Ozan 22 Şubat 2016

    Kimsenin aradığı sorduğu falan yok. Zaten kopyala yapıştır cevap veriyorlar, yazdıklarımı okuduklarını dahi düşünmüyorum. Arasalar da konuşabilir miyiz orası da belli değil, telefon canı isterse işlevini yerine getiriyor. Ben sorunumu çözeceklerini düşündüğüm için değil, insanların başıma gelenleri görmesi için paylaştım. Her elektronik alet sorun çıkarır, önemli olan sorun çıkarttıktan sonra karşılaştığınız tutumdur. Bu kaçıncı Samsung telefonum, tutumlarını yeni gördük, bir daha da ürünlerinden almam.

  • Samsung Telefon Temsilcisi19 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön