Samsung Mobile Galaxy S3 Mini Hakkında!

Sevgi Ş. |

23/05/2015 tarihinde Vatan Computer' dan aldığım s3 mini cep telefonu aldığım hafta itibariyle şarjı 7 saatte dolmakta, ayrıca telefon ekranı konuşma ve internet kullanılmadığı halde ısınma yapmaktadır. Vatan'a gittiğimde telefon yeni olduğunda kullandıkça kendine geleceğini söylediler sonrasında Samsung yetkili servisine götürdüğümde batarya ve ön cam değişimi yapıldı. Telefondaki yaşadığım sıkıntı giderilemediği için yetkili servise kusurlu ürün satışı nedeniyle telefonun yenisini talep ettim. Bilgi için aradığımda halan dönüş yapılmadı.
Konu hakkında bilgi rica ederim.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sevgi Ş.
  24 Ağustos
  15:21

  Şikayetimiz devam etmekte olup Samsung firması tarafından dönüş yapılmadığında konu tüketici hakem heyetine bildirilmiştir.

 • 24 Temmuz
  11:09

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr