Samsung Mobile Galaxy S3 Mini Batarya Şişti!

Salih İ. |

Galaxy S3 mini telefonumu alalı daha bir yıl olmadı ama bataryası şişti ve garantiye gönderdiğimizde ise bize sorunun orijinal olmayan şarj cihazından kaynaklı olduğunu söylediler. Telefon zaten fiyasko bari garantinin düzgün çalışmasıyla bu açığı kapatın ama garanti zaten telefondan daha beter.

Garantiye bakarsanız zaten her şey kullanıcı hatası. Telefonları bir mühendislik harikası ancak biz kullanıcılar kullanmayı bilmiyoruz. Ne için garantiye yolladıysak bize kullanıcı hatası deyip telefonun yarı fiyatına tamir edebileceklerini söylediler. Telefon daha ilk darbesinde kırıldı. Bunu kullanıcı hatası olarak kabul edebilirim, hata bendeydi pamuklara sarsaydım. Ama batarya şişmesini kabul etmem.

Etiketler :

Batarya Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Nisan
  13:43

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr