Samsung Mobile Galaxy Note 4 Sorunlu Çıktı!

Ozan S. |

Teknosa.com sitesinden aldığım Samsung Galaxy Note 4 telefon 03.02.2016 tarihinde elime ulaştı, telefon zamanında geldi ama telefonu açar açmaz ekranın ortasının öne doğru çıkık olduğunu alt tarafın da ve üst tarafında sola ve sağa kavisli olduğunu gördüm, düz olması gerekirken, ekran camında sorun yok, iç ekranda veya başka bir yerde sorun var, simetrik değil ekran.

Nişanlımın telefonu da Note 4, onun ki ile kıyasladığımda çok açık fark var, ekranın ortasında da düz beyaz çizgiler var. Müşteri hizmetlerini aradım 10 günde değişim olur diyorlar. Kargo ulaşımı ile birlikte 14 gün telefonsuz kalacağım. Yeni aldığım telefonu geri yollamak ve 14 gün mağdur olmak istemiyorum. Bu nasıl bir sistemdir? 2 bin TL'ye yakın para verip aldım sonuçta.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Satışı Ürün Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Şubat
  17:40

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr