Samsung Mobile Galaxy Note 4 Şebeke Sorunu!

Ferhat K. |

Telefonu aldıktan 10 gün sonra şebeke sorunu olduğu için incirlideki Samsung servisini götürdüm. Üstünden 10 gün geçmesine rağmen arayan mesaj atan olmadı. Ben aradığımda ise telefonun yapıldığını söylediler. Servise gittiğimde yazılım atıldığını telefonun hiç bir sorunun olmadığı söyledi Turkcell'de 3g' ye reset attırırsam sorunun düzeleceğini söylediler ama değişen hiçbir şey olmadı. Ancak sorunu videoya çekersem telefonun geri iadesinin alınabileceği söylediler. Akıl verme konusunda çok iyiler 30 iş gününü doldurmaya çalışıyorlar her halde. Ayıplı malları satıp müşteriyi mağdur etmeye hakları yok. Samsung yetkilileri insana akıl verip başından savmak için muazzam çalışıyor!

Etiketler :

Sinyal Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Mayıs
  09:46

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr