Samsung Mobile Galaxy Note 3'ün 3 Ayda Kenarları Soyuldu!

Yalçın Y. |

Samsung Galaxy Note 3 aldım, almak en büyük hatam oldu... Telefonumu alalı henüz 3 ay olmuşken metal görünümlü plastik çerçeve soyuldu. Dünya kadar para verdim aldım kısa süre içerinde de soyuldu. Servise sorduğumda garantiye girmez dediler. Nasıl kalitesiz ve müşteriyi kandırıcı şekilde üretim yapmışlar belli.

Etiketler :

Kasa-Panel Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yalçın Y.
  23 Kasım
  10:35

  Samsung Galaxy Note 3 aldım. Almak en büyük hatam oldu. Telefonumu alalı henüz 3 ay olmuşken metal görünümlü plastik çerçeve soyuldu. Dünya kadar para verdim aldım kısa süre içerinde de soyuldu. Tüm kullanıcılar bu markadan uzak dursunlar. Servise sorduğumda garantiye girmez dediler. Nasıl kalitesiz ve müşteriyi kandırıcı şekilde üretim yapmışlar belli. Siz siz olun bu markadan iğne bile almayın!

 • 23 Kasım
  10:08

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr