Samsung Mobile Galaxy e7 İç Ekran Sorunu!

Musa S. |

Samsung Galaxy e7 kullanıyordum ve memnumdum. Yalnız bir gün sabah uyandığımda ekranında sanki mürekkep dağılmıştı ve akşama kadar ekranı kapkara oldu. Yalnız ekranında kırık falan yoktu, çizik bile yok. Servise yolladık, servis bize içeriden ekranın kırıldığını söyledi ve 350 lira talep ettiler. Ekranı biz kırmadık, telefonu düşürmedik. 1350 liraya aldığımız telefona neden 350 lira daha vereyim? Üstelik telefonu düşürmedim, kırmadım. Lütfen telefonu sattıktan sonra da müşterinizi insan yerine koymaya devam edin.

Etiketler :

Ekran Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Musa S.
  01 Nisan
  21:56

  Öncelikle aradığınız için teşekkür ederim. Ama şikayetim çözülmedi. İç ekran kırılmış ve kullanıcı hatası diyorsunuz ama bunu kesinlikle kabul etmiyorum. Telefonum en ufak bir hasar görmedi. Samsung Galaxy s2, Note 1, Note 2, Note 3 ve e7 telefonlarını aldım Samsung'dan, herhangi bir sıkıntı yaşamadım, hep kılıf içinde kullandım telefonlarımı ama bu telefonda sıkıntı var. Ne cebimde sıkştı, ne de düştü. 350 liram boşuna gitti. Sorunum çözülmezse bir daha Samsung almam, tanıdıklarıma ve yakınlarıma da aldırmayacağım artık.

 • 01 Nisan
  09:19

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr