Samsung Mobile Galaxy E7 Ekran İle Kasa Arasındaki Açıklık!

Mehmet Ö. |

Çok isteyerek aldığım Samsung Galaxy e7 model cep telefonunun bir kaç gün sonra ekranı ile hat takma kısmına gelen kasa kısmında açıklık olduğunu fark ettim, garanti kapsamında telefonu servise gönderdim, telefonun yenisi ile değiştirileceği söylendi fakat telefonda hiçbir problem olmadığı söylenerek aynı telefonu geri verdiler ve Samsung' u tercih ettiğime gerçekten pişman ettiler.

Etiketler :

Kasa-Panel Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Ö.
  04 Ekim
  14:23

  Kaç gün oldu hala iletişime geçeceksiniz sözde fakat ne arayan var ne soran gerçekten Samsung Firması nı bir daha tercih etmeyeceğim ve kimseye de tavsiye etmeyeceğim.

 • Mehmet Ö.
  21 Eylül
  15:41

  Samsung Galaxy e 7 kullanan bir çok kişi ile görüştüm aynı sorun onlarda da mevcut yani bu üründe kronik bir sorun gibi görünüyor ve firma bir hata olduğunu kabul etmiyor. Aynı telefonu almayı düşünenlere tavsiyem almayın lütfen aynı duruma sizde düşeceksiniz.

 • 17 Eylül
  10:22

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr