Samsung Mobile Galaxy Alpha Veri Bağlantısı Sorunu!

Ökkeş A. |

Bir ay kadar Samsung Galaxy Alpha cep telefonu aldım. Telefonda sürekli veri bağlantısı sorunu yaşıyorum. Veri bağlantısını kullanırken erişim işareti olmasına rağmen internet kesiliyor. Bazen veri bağlantısını açtığım halde erişim işareti görünmediği gibi erişimde olmuyor. Her defasında telefonu yeniden başlatıyorum.

Bu suretle 5 - 10 dakika kesintisiz kullanıyorum. Sonra yine internet bağlantısı kesiliyor. Kullandığım operatörde şebeke mevcut ve ayarlar yüklüdür. Defalarca da yeniden yükledim. Fabrika ayarlarına döndüm. Samsun müşteri hizmetlerinin verdiği tarife göre ayar yaptım. Sonuç hep olumsuz. Paramla rezil oldum, Samsung gibi bir marka telefonda böyle bir sorun olmaması lazım.

Etiketler :

3G Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Ağustos
  14:45

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr