Samsung Mobile Galaxy Alpha Şebeke Sorunu Var!

Dursun E. |

Samsung Galaxy Alpha telefonum 3 defa şebeke sorunu yüzünden servise gitti ve 3 kere ana kartı değiştirildi. KVK servis hala daha telefonun tamir edileceğini söyledi. Bende kutusuyla birlikte teslim ettim. Cihazımı değiştirin dedim. Bakalım beklemedeyim ve tüketici mahkemesine başvurmayı düşünüyorum. 15 gün içinde 3 defa servise gitti cihazım. Madem yapamıyorsunuz değiştirin...

Etiketler :

Ana Kart Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Dursun E.
  22 Ocak
  17:06

  KVK değişim için Samsung a yönlendiriyor siz kaç gündür onaylamıyorsunuz. Samsung aldığım için bin pişmanım. O telefondan artık ümidimi kestim. Tüketici hakem heyetine gidip paramı isteyeceğim. Sizinle mi uğraşacağım 1900 lira faturam var alırım paramı.

 • Dursun E.
  21 Ocak
  11:58

  KVK değişim için Samsung a yönlendiriyor siz kaç gündür onaylamıyorsunuz. Samsung aldığım için bin pişmanım. O telefondan artık ümidimi kestim. Tüketici hakem heyetine gidip paramı isteyeceğim.

 • 15 Ocak
  17:37

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr