Samsung Mobile Galaxy a7 Kalitesiz Çıktı!

Recep K. |

08.03.2016 tarihinde Samsung Galaxy a7 2016 modelinizi aldım telefonu aldıktan 2 saat sonra cep telefonunun güncellemelerini yapmak için telefonu 25 cm'lik yükseklikte düz bir taburenin üzerine bıraktım ve telefonun üretiminden olsa gerek ki cep telefonu kendiliğinden kayıp düştü ve ekranda hasara yol açtı. Ayrıca cihazda fotoğraf çektikten sonra tekrar kameraya dönmek için yaklaşık 4 ila 5 saniye bekliyorum fotoğraf çekmek için ve cep telefonun ön kamerası çok kötü bir çekim yapmakta.

Telefonu almadan önce tanıtım için bırakılan cihazın ön kamerasıyla elimdeki cihazın ön kamerası arasında dağlar kadar fark var. Ayrıca internete giriş yaptığımda ara ara donmalar gerçekleşmektedir, tabi bu donmalar internet üzerinden yapılan kullanımlar için olmuyor .

Etiketler :

Kamera Ekran

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Recep K.
  10 Mart
  19:07

  Sizden gelen aramaya cevap veremedim ve ben sizi aradım ancak hiçbir sonuç alamadım ve bir şikayet formu oluşturdum bu şikayet formunun içerisinde yetkililerden geri dönüş beklediğimi belirttim ancak arayan hiç kimse olmadı bu konuda beni tekrar aramanızı istiyorum

 • Recep K.
  10 Mart
  10:35

  Ayrıca Şu anda fark ettim ki cihazı şarj aletine bağladığımda cihaz aşırı derecede ısınmakta ve bu sıcaklığından kaynaklı telefonu elime alamıyorum ürettiğiniz cihazın degisimini istiyorum.

 • 09 Mart
  09:53

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr